Млинниця — це спеціальне обладнання для приготування млинців, яке використовується в фастфудах. Основною робочою частиною млинниці є чавунна поверхня, на якій і відбувається приготування млинців.

Сучасні млинниці можуть бути одно і двохпостові. Залежно від розмірів вашого закладу варто і вибирати млинницю, яка буде оптимальною для вас. У невеликому кафе до 30-50 відвідувачів досить однопостової моделі.

У комплекті з усіма млинницями йде дерев'яна лопатка для розподілу тіста. Головним плюсом млинниці є можливість готувати свіжі млинці безпосередньо перед клієнтом. А чавунна поверхня відмінно розподіляє тепло, завдяки чому млинці пропікаються швидко і рівномірно.

Пропонуючи своїм клієнтам смачні млинці з різноманітною начинкою ви зможете значно розширити асортимент свого закладу продуктом з високою маржею. До того ж працювати з млиннецею дуже просто, тому співробітника легко навчити роботі з нею.

До плюсів млинниць відноситься також і їх невисока вартість, що зручно для нових закладів. Купити млинницю, яка буде відповідати вашим запитам можна у нас на сайті.

Млинці в кафе