Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пончикові апарати
Мало який товар розлітається так швидко, як свіжі пончики. Щоб виготовляти їх на продаж у великій кількості, доцільно купити апарат для пончиків, з яким приготування золотистих пиріжків легко буде поставити на потік.
Види та можливості обладнання
Продуктивність комерційних машин для випікання пончиків коливається від 250 до 1000 виробів на годину (залежно від типу, моделі та розміру апарату). У цьому проміжку кондитерська, кафе, фаст-фуд, пекарня або магазин з власною випічкою зможуть підібрати агрегат, який найкраще відповідатиме їхнім потребам.
Професійний пончиковий апарат зазвичай налаштований на виробництво одного з популярних різновидів пончиків:
- Берлінські — кулясті вироби з солодкого дріжджового тіста.
- Донатси, або американські пончики — випічка у формі бублика, полита глазур'ю чи помадкою.
Обладнання для виготовлення великих об'ємів пончиків може управлятися кількома способами:
- Вручну. Весь технічний процес відбувається під контролем оператора. Потужності таких приладів вистачить для кав'ярні чи магазину, які хочуть привабити клієнтів свіжоспеченими пончиками. За їх допомогою можна зробити 200-300 пончиків на годину.
- Напівавтоматично. Поділ тіста, формування і обсмажування автоматизовані. Співробітник повинен вчасно перевертати та виймати вироби з фритюру.
- Автоматично. Пристрій вміє самостійно перевертати пончики та відправляти готову випічку в приймальний лоток. Потрібно лише завантажувати тісто і слідкувати за рівнем олії. Продуктивність таких автоматів у середньому найвища, хоча все залежить від масштабів агрегата та його налаштувань.
Принцип роботи механізму
Класичний апарат для пончиків складається з таких базових елементів:
- Дозатор тіста
- Бак для смаження (фритюр)
- Нагрівачі з пристроями для регулювання температури
- Блок управління
- Поршні
- Піддон
- Лопатки для перевертання та вивантаження пончиків (у автоматичних апаратах)
Завантажене у дозатор тісто ділиться на порції, перетворюючись на заготовки потрібної форми. Вони потрапляють у ванну з фритюром, яка може мати вигляд або звичайного бака, в якому оператор перевертає та забирає готові пончики шумівкою, або (в автоматах) лінії, по якій заготовки переміщуються завдяки циркуляції олії. У процесі просування до приймального лотка вироби потрапляють на лопатки, які їх перевертають, обсмажуючи з обох сторін. Так працює, наприклад, апарат для донатсів GGM Gastro.
Найбільш компактний апарат для приготування пончиків, що поміститься навіть у кіоску фаст-фуду, працює взагалі за принципом притискного гриля чи вафельниці: тісто заливають у комірки на поверхні пристрою, притискають верхню і нижню поверхні одну до одної, а після досягнення готовності випічку виймають.
Переваги апарату для пончиків
Якщо вам потрібен апарат для пончиків ціна на нього залежатиме від виду, моделі, виробника, продуктивності та комплектації. Що продуктивніша машина, то швидше вона окупається. Та навіть швидкостей моделі з ручним управлінням буде достатньо, щоб заклад з дуже щільним потоком клієнтів міг нагодувати всіх охочих пишними пундиками.
Для того, щоб працювати з такою машиною, не потрібно складних знань, і навчити персонал поводитися з нею дуже легко. А випробовуючи різні варіанти рецептів, вдасться урізноманітнити асортимент.
Матеріалом для професійних агрегатів слугує нержавіюча сталь, яка безпечна при контакті з їжею, не боїться високих температур та легко чиститься.
З високопродуктивним обладнанням для виробництва пончиків можна стати навіть їх постачальником — вони напрочуд популярні у кафе, магазинах, на АЗС, проте більшість закладів воліють отримувати їх готовими. Піддана шоковому заморожуванню випічка здатна довго зберігатися і транспортуватися на далекі відстані.
В інтернет-магазині “Євромаркет” ви можете купити апарат для пончиків під замовлення з доставкою у Київ, Харків, Полтаву, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль та будь-яке інше місто України.