У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Прилавки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Торгові прилавки: види та призначення

Торгові прилавкиВажливими чинниками, від яких залежить успішна робота закладу торгівлі, є раціональна організація торгової площі та вигідна презентація товарів. Перед тим, як купити прилавки в магазин, необхідно спланувати їх розміщення та дизайн таким чином, щоб вони виконували обидва ці завдання.

Прилавок є своєрідним подіумом, на якому клієнт бачить та оцінює продукцію, а також місцем зустрічі продавця та покупця.

Які функції прилавків для магазину?

Поряд зі стелажами, прилавки є базовим торговим обладнанням, без якого торговій точці не обійтися. Сучасні їхні моделі є багатофункціональними та допоможуть закрити чимало потреб:

  • Викладка і зберігання продуктів
  • Презентація товару
  • Проведення взаєморозрахунків з покупцями
  • Робоче місце продавця
  • Структурування простору
  • Стимуляція покупок
  • Естетична складова

У класичній торгівлі, яку часто так і називають — “прилавковою”, клієнти, зайшовши у магазин, прямують навпростець до робочого місця продавця. Тут вони можуть отримати відповіді на свої запитання, дізнатися/побачити, чи є у наявності товар, який їм потрібен, і здійснити покупку. На боці продавця прилавки мають полиці, шухляди та інші пристосування, щоб зберігати товар.

Магазини самообслуговування можна описати як великі воронки продажів, де всі шляхи, якими б звивистими вони не були, ведуть до прилавка касира. Там розміщують товари, які є об'єктами імпульсних покупок — завжди знайдеться щось, що люди часто забувають взяти на шляху до каси або легко спокушаються купити в останню мить. У конкретних відділах супермаркетів (м'ясному, рибному та ін.) часто ставлять окремі прилавки. Кас тут немає, однак організована експозиція товару, а продавці можуть його відрізати, зважити та упакувати.

Різновиди прилавків

Найчастіше торгові прилавки сконструйовані за одним з двох принципів:

  1. Глухі. Мають спереду непрозору стінку. Полиці, як правило, розташовані тільки з боку продавця, але в деяких випадках у передній частині теж можуть бути полички, наприклад, для книг. На такому прилавку без проблем розміщуються додаткові аксесуари для викладки дрібних товарів.
  2. Засклені. Мають прозорі скляні стінки з полицями, часто також зі скла. Доступ до товарів так само може бути одонобічним (лише з боку продавця), але у магазинах самообслуговування переважно становлюють відкриті моделі зі скляними стінками. Прилавки зі склом мають значно кращі демонстраційні можливості. Виконуючи функції вітрини, вони можуть бути обладнані холодильними агрегатами для зберігання продукції, що швидко псується.

Подібні меблі для торгових закладів відрізняються також за матеріалом, з якого вони виконані. Якщо за необхідності вибрати прилавок в магазин ціна відіграє для вас ключову роль, доцільно зупинитися на моделях із ДСП чи ЛДСП. Це бюджетні, доступні та практичні матеріали. Крім того, вони легко імітують будь-які інші поверхні.

Алюмінієвий прилавок — оптимальний вибір для супермаркету. Метал витримує механічні пошкодження, яких торгове обладнання може зазнати внаслідок проходження інтенсивного людського потоку, особливо покупців з візками. Також для у таких умовах добре покаже себе нержавіюча сталь.

Повністю скляні прилавки, навпаки, крихкі, але зважаючи на їхню неперевершену оглядовість, для демонстрації статусних товарів (ювелірні вироби, годинники) немає нічого кращого. Можливості розставляти акценти за допомогою підсвічування у них практично безмежні.

Пластик похідний від “пластичності”, тому з нього виготовляють прилавки для магазину нестандартних конфігурацій. Часто це дизайнерські рішення, які більше ніде не повторюються.

Для комфортної взаємодії продавця і покупця загальна ширина прилавка переважно не перевищує 1 метра. Габарити залежать і від призначення (наприклад, прилавок для тканин мусить бути ширшим, а ювелірний — високим, щоб простіше було роздивитися дрібні деталі), а також від розмірів торгової точки, адже меблі не мають займати зайвий об'єм у приміщенні. Виробники пропонують на вибір моделі різної ширини та довжини, а якщо жодна з них не підходить для вашого приміщення, деякі дають можливість замовити прилавки для магазину за індивідуальними розмірами.

Серце торгової точки

Правильно встановлений прилавок — основа для планування магазину. Все інше обладнання розміщується так, щоб максимізувати потенціал продажів, проте ключова подія, покупка, відбувається саме тут. Тому правильний вибір прилавка з урахуванням типу товару, формату та площі торгової точки — дуже важливе завдання. І ми готові допомогти вам у цьому.

В інтернет-магазині Євромаркет ви можете купити прилавки в магазин з доставкою у Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та будь-яке інше місто України. Також ми можемо створити для вас проєкт магазину, який врахує всі особливості вашого приміщення, щоб оптимально організувати доступний простір. Якщо у вас є будь-які запитання — звертайтеся до наших менеджерів, які з готовністю нададуть консультацію та допоможуть підібрати обладнання, що ідеально підійде саме вашому закладу.

Вгору
,