У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Преси для котлет гамбургерів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Прес для гамбургерів, шеф котлет

Прес для гамбургерів — це обладнання, яке зустрічається в закладах швидкого харчування. Використовується прес для приготування ідеально рівних котлет.

Переваги преса для гамбургерів.

Прес для гамбургерівЯкщо у Вас масове виробництво бургерів то використання преса дозволяє створювати всі бургери однаковими. Котлета завжди буде ідеально рівною, однакової ваги і розмірів. Це ж актуально і просто для їдалень і ресторанів, які продають смажені котлети. Повністю однакові котлети виглядають набагато красивішим та привабливішим.

Найчастіше використовуються круглі преси, але їх форма може бути різною. Якщо Ви хочете пропонувати своїм клієнтам особливі страви, то можете вибрати прес іншої форми. Форма ніяк не впливає на смак, на нього може впливати тільки розмір котлети. Чим товща котлета, тим менше вона буде прожарена. Саме цим Ви і можете контролювати смак і пропонувати різноманітність.

В більшості своїй шеф котлети ручні, і дуже прості в роботі. Але якщо у Вас дійсно великі обороти, то є і електричні варіанти, за допомогою яких Ви одночасно зможете обслужити дуже багато клієнтів.

У магазині Євромаркет Ви можете купити прес для гамбургерів з доставкою по Україні. Це дуже просте обладнання, з яким просто працювати, але без якого складно обійтися. Якщо Ви замислюєтеся про відкриття свого фаст-фуду, то телефонуйте, у нас є ще великий вибір електромеханічного обладнання.

Вгору
,