У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Холодильне обладнання


   Промислове холодильне обладнання 

Щоб продовжити термін зберігання продуктів використовується холодильне обладнання. Залежно від ваших цілей і завдань, потрібно підбирати більш відповідне обладнання. Так, для більш тривалого зберігання продуктів краще підійде морозильна камера, а не холодильна.

Професійне холодильне обладнання хоч і використовується для тих же цілей, що і побутове, але має багато відмінностей. Так, обладнання для магазину повинно додатково демонструвати товари, а в ресторанах може поєднувати в собі робочу поверхню. Більш детально про кожен вид промислового холодильного обладнання:Стол для піци

 • Апарат шокової заморозки — професійне обладнання, яке використовується для швидкої заморозки продуктів. Після такої обробки всі продукти зберігають корисні властивості і можуть зберігатися значно довше, ніж при звичайній обробці. Шокер використовується виключно для заморозки, зберігання ж продуктів відбувається в звичайних морозильних камерах. Процедура шокової заморозки відбувається при швидкому охолодженні від -30ºС до -50ºС. Такі низькі температури досягаються завдяки кільком вентиляторам, які переганяють холодне повітря.
 • Морозильна скриня використовується і в магазинах, і на кухні ресторанів. Це обладнання для зберігання продуктів при мінусових температурах. Кришка скрині може бути прозорою або глухою, від чого і залежить де буде використовуватися скриня. З прозорою кришкою морозильна скриня використовується для виставки товарів в магазині. З глухою — для зберігання продуктів на складі або кухні ресторану. Від форми скла залежить також і вартість, скрині з прямим склом коштують дешевше, ніж з гнутим.
 • Холодильні шафи призначені для охолодження і демонстрації продуктів. Також бувають з глухою і скляною кришкою. Встановлюються вертикально, що дозволяє заощадити місце, а завдяки наявності дверей вони дуже економічні.
 • Вітрини — найпопулярніше холодильне обладнання, яке використовується в магазинах. Також як і скрині зустрічаються в кожному, навіть найменшому магазині. Є кілька видів вітрин: холодильні, морозильні та настільні. Настільні вітрини використовуються в закладах громадського харчування для демонстрації напоїв і десертів. Ціна холодильних вітрин залежить від форми скла, декору і розмірів.
 • Столи — це професійне обладнання, яке використовується виключно в закладах громадського харчування. Концепція холодильних столів полягає в тому, що в одному обладнанні використовується холодильний агрегат і робоча поверхня. Таким чином, робота повара значно полегшується, адже всі продукти у нього під рукою. На кухнях використовуються холодильні, морозильні та столи для піци. Крім різниці в температурах, може відрізнятися і компоновкою дверцят. У столах для піци встановлюється гранітна поверхня, що дозволяє більш зручно працювати з тістом. Найрідше на кухні купують морозильні столи, адже вони не відповідають концепції «взяв продукт і працюй».
 • Холодильні камери — обладнання, яке використовується виключно на складах. Складається з сендвіч-панелей під необхідні розміри. Залежно від товщини стінок, можна зробити холодильну або морозильну камеру. У нас можна купити як саму камеру, так і в комплекті з компресором.
 • Холодильні гірки — це охолоджувальний стелаж для демонстрації продуктів. Може бути як з дверима, так і повністю відкритою. Залежно від температурного режиму поділяють холодильні гірки для м'яса, молочних продуктів і фруктів. Встановлюватися можуть як біля стіни, так і серед торгового залу.
 • Винні шафи — це спеціальні вітрини для зберігання вина. У них використовуються затемнені двері і створюється спеціальний мікроклімат ідеальний для вина. Основною перевагою винних шаф є їх привабливий зовнішній вигляд.
 • Кондитерські шафи — вид вертикальної вітрини, яка використовується для демонстрації десертів. При їх декоруванні використовуються різні матеріали, що дозволяє зробити кондитерську шафу під будь-який інтер'єр.
 • Фрізери — професійні апарати для створення морозива зі спеціальних сумішей. Є моделі для створення м'якого і твердого морозива. Це відмінний вибір обладнання для теплої пори року.

У нашому магазині ви можете купити будь-яке промислове холодильне обладнання з якісною консультацією. Наші фахівці готові допомогти вам з вибором, монтажем і подальшим обслуговуванням. На все обладнання розповсюджується офіційна гарантія. Чекаємо вас в наших магазинах і ваших дзвінків, звертайтеся.

Вгору