Кількість
|
Вартість
|
||
|
Морозильні шафи промислові
Для зберігання великої кількості заморожених продуктів знадобиться відповідне обладнання. Купити морозильну шафу однозначно необхідно, якщо заклад харчування або торгівлі тримає запаси замороженого м’яса, риби, овочів, фруктів чи напівфабрикатів. В інтернет-магазині Євромаркет ви знайдете моделі, які зможуть задовольнити потреби підприємств практично будь-яких масштабів: від маленьких барів до ресторанів, магазинів та харчових виробництв.
Об’єм та розміри морозильних шаф
Лише знаючи, яку кількість замороженої продукції потрібно буде зберігати, можна визначитися з розміром моделі. Низькотемпературні холодильні шафи (так ще називають подібне устаткування) вельми різноманітні за обсягом та габаритами. Найкомпактніші вміщують трохи більше ніж 100 л, тоді як найбільш місткі прилади – до 1300-1500 л. Переважно морозильні шафи мають глухі непрозорі двері. Встановлюють таку техніку в підсобних приміщеннях або на кухнях. Можна вибирати одно- або дводверні моделі – останні будуть найбільшими та дозволять розмістити значний запас продукції. Проте й місця їм знадобиться чимало: близько 1,5 м у довжину і понад 2 м у висоту. Найменший пристрій натомість буде розміром із мінібар.
Шафи для заморожування з прозорими дверима трапляються рідше. Їх використовують здебільшого у торгових залах для презентації продукції. На відміну від морозильних скринь, у них можна розмістити товари на рівні очей покупця – таке розташування підвищує ймовірність здійснення покупки.
Ще одна перевага морозильних шаф – завдяки вертикальному встановленню вони займають менше місця в приміщенні порівняно зі скринями, надто якщо йдеться про однодверну модель або шафу зі слайдинг-дверима. Втім, якщо у закладі харчування через брак площі здається доцільним поєднати холодильне обладнання з робочою поверхнею, раціонально буде придбати морозильний стіл.
Шафи морозильні для ресторанів оснащені напрямними під гастроємності, а для пекарень зручними будуть моделі з напрямними під дека, де можна одразу заморожувати і зберігати різноманітні напівфабрикати з тіста: круасани, донатси, булочки та ін. У великі моделі навіть заїде візок-шпилька. Упаковану заморожену продукцію простіше за все складати у ящики чи кошики. Професійна морозильна шафа може комплектуватися також ними.
Технічні параметри морозильних шаф
Інша назва морозильної шафи – низькотемпературна. Агрегати підтримують температури від -10 чи -16 до -22°C. Такий діапазон є оптимальним для довготривалого зберігання більшості продуктів. При цьому потужність обладнання не досягає 1 кВт. Сучасне устаткування заощаджує електроенергію, що робить придбання морозильної шафи вигідним вкладенням. Завдяки надійній теплоізоляції (звичайно застосовується пінополіуретан) промисловий морозильник також ефективно зберігатиме холод навіть при багатогодинних відключеннях електрики.
Температура зазвичай регулюється за допомогою електронного термостата, що дозволяє змінювати налаштування, не відкриваючи дверей морозилки, та уможливлює контроль температури з точністю до градуса, що неможливо при механічному регулюванні. Залежно від кліматичного класу устаткування здатне працювати за температури навколишнього середовища до +43°C.
У якісних професійних моделей зовнішня та внутрішня обудова виконані повністю з нержавіючої сталі, як варіант – всередині пластик, а зовні нержавіюча сталь. Це захищає прилади від корозії навіть в умовах високої вологості або частого контакту з рідиною та подовжує термін їх служби. У дешевшої холодильної техніки зовнішня поверхня зроблена з фарбованої оцинкованої сталі. Це знижує вартість обладнання, однак після пошкодження лакофарбового покриття метал швидко починає роз’їдати іржа. Тому для комерційного використання рекомендуємо купити морозильну шафу в нержавіючому корпусі.
Шафи для заморожування бувають з двома типами охолодження:
-
Динамічним (вентилятори розганяють холодне повітря по всьому об’єму камери, що сприяє швидшому досягненню заданих показників температури та більш рівномірному їх підтриманню).
-
Статичним (холод поширюється повільніше, природними темпами).
Для промислових цілей частіше вибирають шафи з динамічним охолодженням, адже вони морозять ефективніше.
У яких випадках варто придбати промисловий морозильник?
Шафа морозильна стане у пригоді в багатьох випадках:
-
Тривале зберігання продуктів, заморожених у шокері. Апарат шокового заморожування не призначений для подальшого зберігання продукції. Для цього потрібен окремий морозильник.
-
Виготовлення заморожених напівфабрикатів та їх доготування. Виробництво, де виготовляються напівфабрикати, так само як пекарня, фастфуд чи супермаркет, де вони доводяться до готовності, повинні мати місце, щоб тримати заморожені заготовки за належної температури.
-
Заморожування запасів продуктів з метою подальшого приготування страв та напоїв у ресторані, їдальні, барі, кафе тощо.
-
Зберігання товарних запасів. У великих супермаркетах для запасів заморожених товарів будують морозильні камери розміром з кімнату, проте магазину формату “біля дому” цілком вистачить морозильної шафи.
Якщо вам потрібна промислова морозильна шафа купити таке обладнання ви можете в інтернет-магазині Євромаркет з доставкою у Київ, Одесу, Львів, Буськ, Трускавець, Жовкву, Луцьк, Івано-Франківськ, Яремче, Коломию, Вінницю, Харків, Хмельницький, Дніпро, Чернігів, Кропивницький, Тернопіль, Полтаву, Чернівці, Запоріжжя, Рівне, Черкаси, Умань, Кривий Ріг, Житомир та по всій Україні. Наші фахівці завжди готові допомогти з вибором якісного холодильного обладнання. На всі товари поширюється офіційна гарантія. При відкритті нового закладу ми допомагаємо у створенні проєкту та розрахунку вартості обладнання, яке оптимально вам підійде.