У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пекарські шафи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Професійні пекарські шафи

Пекарські шафи — це професійне теплове обладнання, яке використовується в ресторанах, кафе, школах і столових. Головне їхнє призначення це приготування булочок та хлібу. Головною перевагою пекарських шаф є їх невисока вартість і доступне сервісне обслуговування.

Найбільш популярними є українські пекарські шафи. Вони практично не відрізняються від закордонних аналогів за характеристиками, але коштують дешевше. Камера пекарських шаф ширша та глибша, ніж у жарочної шафи, хоч і менша по висоті.

Також особливістю конструкції є жолобок на передній частині шафи для подачі води в камеру. Це дозволяє отримати необхідне зволоження для випічки. Спеціальна конструкція камери дозволяє домогтися рівномірного розподілу тепла, що забезпечує рівномірне випікання. Самі шафи бувають з конвекцією і без неї.

У магазині Євромаркет ви можете купити професійну пекарську шафу з доставкою по Україні. Ми пропонуємо найкращі умови для покупки, офіційну гарантію і професійну консультацію. Також ми пропонуємо великий вибір іншого професійного обладнання для закладів будь-якого обсягу.

Вгору
,