У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Картоплечистки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Професійні картоплечистки для ресторану

Картоплечистки — незважаючи на свою назву підходять для очищення не тільки картоплі, але і взагалі будь-яких коренеплодів. Існують варіанти обладнання для кафе, ресторанів, їдалень і навіть заготівельних цехів. Професійна картопллечистка здатна значно полегшити роботу кухарів і знизити витрати часу на очищення овочів.

Застосування картоплечисток.

КартоплечисткаКартоплечистки підходять для очищення будь-яких коренеплодів. Цей процес повністю автоматизований, тільки в рідкісних випадках доводиться доочищувати овочі вручну. Найчастіше ж оператору необхідно тільки завантажувати овочі. Залежно від розмірів Вашої кухні і обсягів робіт бувають картоплечистки різних розмірів і продуктивності.

Види картоплечисток.

У великих ресторанах і заготівельних цехах використовуються підлогові картоплечистки. Вони здатні обробляти дуже велику кількість овочів за годину і займають дуже багато місця.

Такі моделі можуть мати підключення до водопроводу і каналізації. Завдяки цьому на виході Ви будете отримувати вже очищені чисті овочі, а вся брудна вода з очищеннями буде зливатися в каналізацію.

У кафе і ресторанах менших розмірів досить буде і настільної картоплечистки. Такий апарат значно компактніше, але все одно дозволяє очистити набагато більше овочів, ніж це б зробила людина вручну. Варто зауважити, що картоплечистки використовуються для очищення не тільки сирих, але і вже варених овочів.

У магазині Євромаркет Ви можете купити професійну картоплечистку за найкращою ціною. Ми пропонуємо тільки перевірене обладнання, яке легко впорається з щоденними великими навантаженнями. Завжди готові допомогти з вибором і підказати, яка картоплечистка підійде саме Вам. На все обладнання розповсюджується офіційна гарантія, і ми маємо свій сервісний центр для обслуговування. Чекаємо Ваших дзвінків і завжди будемо раді допомогти. Крім саме картоплечисток можемо запропонувати Вам великий вибір іншого професійного електромеханічного обладнання.

Вгору
,