У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Преси для булочок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Преси для булочок

Преси для булочокЗа допомогою преса для булочок, точніше — тістороздільної та тістоформувальної машини, пласт тіста автоматично розділяється на круглі заготовки для випікання дрібних хлібобулочних виробів. Зазвичай купити преси для булочок потрібно пекарням або ж піцеріям. Подібне професійне обладнання дозволяє швидко отримувати вироби, однакові за формою та вагою.

Ділити й формувати

Основна перевага таких машин — точний поділ тіста. Серед інших плюсів:

  • Швидкість
  • Надійність
  • Простота обслуговування
  • Безперебійна робота
  • Відсутність відходів

Більшість моделей виліплюють із сировини заготовки-кульки. У такому вигляді з них можна відразу пекти булочки, або продовжити формувати та робити іншу випічку — від основ для піци до рулетів. При цьому можна мати певність, що жоден виріб не обділили вагою, чи навпаки, не додали зайвої. Сучасні апарати формують також довгасті вироби та наносять прорізи, щоб надати заготовці остаточного вигляду й повністю підготувати до випікання.

Професійна автоматична обробка тіста максимально наближена до ручної та зберігає делікатну структуру продукту. Прес для булочок дає змогу отримувати заготовки різних розмірів залежно від кількості завантаженого тіста, завдяки чому вдасться підтримувати широкий асортимент дрібної випічки.

Продуктивність різних моделей пекарських тістороздільників-округлювачів — від 2000-3000 до 7000 заготовок на годину. При цьому обладнання не займає надто багато місця, не потребує складного монтажу і його легко транспортувати. Варто звернути увагу, що подібні агрегати розраховані на високу потужність та підключаються до мережі 400 В (3 фази).

Принцип роботи преса для булочок

У багатьох випадках тістоподільна та тістоокруглювальна машини — це окремі прилади, вбудовані у технологічну лінії пекарні або піцерії. Преси для булочок купити які ви можете в інтернет-магазині Євромаркет поєднують у собі функціонал обох.

Пласт тіста потрібної маси викладається на формувальну платформу. Після запуску механізму, який функціонує на гідравліці, ножі розрізають тісто на рівні частини, а внаслідок коливальних рухів платформи заготовки округлюються та спресовуються.

Сучасна техніка має можливість програмування амплітуди коливання, щоб гарантувати бездоганну обробку всіх типів тіста. Залежно від властивостей сировини регулюється також відстань між пресом і тістом.

Для чищення ножів машину можна розібрати — її голівка відкидається, а ножі виймаються. До всіх частин, які можуть бути забруднені, зазвичай легко отримати доступ. Це запобігає потраплянню у нові партії решток зіпсованого тіста з попередніх замісів. Прилади виготовляють з гігієнічних матеріалів, які безпечні для харчових продуктів.

У такого обладнання як преси для булочок ціна порівняно недешева, адже вони призначені не тільки для дрібного, але й напівпромислового, а деякі моделі — промислового виробництва.

Види тістороздільників-округлювачів

Обладнання для ділення та формування тіста відрізняється за способом керування:

  • Автоматичний. Якщо купити преси для булочок повністю на автоматиці, вийде зекономити до 50% часу. Пласт тіста вставляється у отвір. Прес автоматично починає працювати після закриття отвору або натискання кнопок та відкривається, коли завершується формування заготовок. Весь процес займає лише кілька секунд.
  • Напівавтоматичний. Може програмуватися. Після запуску шляхом натискання на важіль голівка преса опускається, і через потрібний час відкривається.
  • Ручний. Опускання голівки та запуск апарату здійснюються вручну натисканням окремих важелів. Після того, як тісто оброблене, важелі відповідно підіймають, а заготовки виймають. Коли це зробити, вирішує оператор.

Будь-яка модель пришвидшить виробничий процес та дозволить досягти значно більш однорідної якості майбутньої випічки.

Інтернет-магазин Євромаркет пропонує замовити преси для булочок, формування та округлення тіста з доставкою у Київ, Харків, Львів, Полтаву, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінницю, Хмельницький, Дніпро та інші міста України. Ви також можете забрати замовлені товари в офлайн-магазинах в Ужгороді та Мукачеві. У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір конвекційних, пароконвекційних печей та форм для випічки, розстійні шафи, спецодяг для працівників харчової промисловості, холодильне та пральне обладнання.

Вгору
,