У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електрокип'ятильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Електрокип'ятильники для кафе та їдальні

Електрокип'ятильник — це професійне обладнання для кухні, яке використовується для кип'ятіння води і підтримки потрібної Вам температури. Такий кип'ятильник має терморегулятор, який для закипання можна виставити на 100-110ºС. Після закипання потрібно вручну його перемкнути на необхідну Вам температуру, яка і буде підтримуватися. Це потрібно для запарювання різних видів чаю.

Видом електрокип'ятильників також є роздавальники чаю. За принципом роботи вони схожі, але додатково мають сито для запарки чаю або кави. Також в конструкції роздавальників використовується 2 тена. Після включення приладу вмикається основний ТЕН, який доводить воду до кипіння і відбувається заварка. Після цього починає працювати другий ТЕН, який підтримує температуру близько 83 градусів.

Конструкція електрокип'ятильника відрізняється простотою і надійністю. Таке обладнання може пропрацювати тривалий час час без сервісного обслуговування і дозволить Вам обслужити відразу багато відвідувачів. Особливо актуальне використання електрокип'ятильника в готелях, пансіонатах та їдальнях.

У магазині Євромаркет Ви можете купити електроп'ятильник для кафе або їдальні з офіційною гарантією. Ми пропонуємо тільки ті моделі, які добре зарекомендували себе на ринку України. Якщо Вам потрібна допомога по вибору, то Ви завжди можете зателефонувати нам за додатковою консультацією.

Вгору
,