У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Професійне обладнання для ресторанів, кафе та їдалень


   Професійне ресторанне обладнання 

Якість послуг, що надаються в ресторані, як і в будь-якому іншому закладі харчування залежить від великої кількості факторів. Чи не найостанніше місце в успіху ресторану займає його оснащення.

Для правильної роботи ресторану необхідний великий вибір професійного обладнання, яке можна знайти в нашому магазині. Залежно від послуг, що надаються вибір обладнання може значно відрізнятися. Варто виділити групи обладнання, які потрібні в будь-якому закладі: барне обладнання, теплове, електромеханічне і посудомийне.

Барне устаткування дозволяє подавати клієнтам великий вибір напоїв. Великою перевагою професійного обладнання є також його привабливий зовнішній вигляд, що дозволяє зробити процес обслуговування значно цікавішим для клієнтів.

Теплова обробка є основою майже всіх страв на кухні. Тому і вибір теплового обладнання дуже широкий. До нього також відноситься і обладнання для випічки, тому воно може використовуватися не тільки в закладах громадського харчування, а й в пекарнях.

Залежно від Вашого меню буде змінюватися і вибір устаткування. Незважаючи на це є і універсальні позиції, які зустрічаються практично на кожній кухні: плити, фритюрниці, пароконвектомати і мікрохвильові печі.

На кухні ресторану, крім безпосередньо готування є багато сторонньої роботи. Так очищення і нарізка овочів, обробка м'яса, нарізка закусок і хліба займає дуже багато часу. Для того, щоб позбавити кухарів від цієї рутинної роботи є спеціальне електромеханічне обладнання. Вибір такого обладнання теж вражаючий, тому якщо хочете вибрати обладнання, яке підійде саме для Вашого закладу, то звертайтеся до нас за додатковою інформацією.

Важливим в подачі страв є також чистий посуд. Коли всі Ваші зали забиті клієнтами, мити посуд потрібно дуже швидко. Зробити це якісно вручну, у Вас навряд чи вийде. Тому ми пропонуємо великий вибір професійного посудомийного обладнання. Головною відмінністю професійної посудомийної машини є маленький цикл мийки, який займає всього півтори хвилини або менше. Ми пропонуємо весь набір професійного посудомийного обладнання, включаючи миючу хімію.

У магазині Євромаркет Ви можете купити професійне обладнання для ресторану за найкращою ціною. Ми пропонуємо тільки якісну техніку, яка не просто має професійний зовнішній вигляд, а дійсно готова для великих навантажень і має гарантію на промислове використання. Наші менеджери рекомендують до покупки тільки те обладнання, яке підійде саме Вам (аргументовано, а не просто найбільш дорожчий товар), тому якщо Ви плануєте бути успішніше конкурентів - телефонуйте нам.

Вгору