У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Посудомийне обладнання


   Професійне посудомийне обладнання 

Жодна професійна кухня не може обійтися без посудомийного обладнання. При великому напливі клієнтів в стандартній мийці перемити весь посуд просто нереально. Тоді як цикл мийки в професійній посудомойці займає всього хвилину або півтори. Навіть з урахуванням завантаження посудомийної машини процес мийки займе значно менше часу.

Професійне посудомийне обладнанняНайпоширенішими посудомийними машинами є фронтальні і купольні. Для барів виробляються стаканомийки, які використовуються для миття склянок, чашок і блюдець. У таких мийках використовується спеціальний ополіскувач, щоб на посуді не залишалося ні плям, ні розводів.

У дуже великих ресторанах і столових використовуються тунельні посудомийки. Такі посудомийки мають безперервний цикл роботи і працюють без зупинки. До неї безпосередньо підключається холодна і гаряча вода, а продуктивність може досягати від 1500 до 7500 тарілок на годину.

Всі професійні посудомийні машини працюють зі спеціальними миючим засобом і ополіскувачем. У нашому магазині миюча хімія також представлена, тому купивши мийку в нашому магазині Ви зможете її в нас же і обслуговувати.

У магазині Євромаркет Ви можете купити професійне посудомийне обладнання. У нашому асортименті є обладнання для кафе, бару і ресторанів будь-яких розмірів. Ми пропонуємо тільки якісне професійне обладнання, яке дійсно здатне працювати в важких умовах. Додаткову консультацію щодо посудомийних машин і хімії Ви завжди можете отримати зателефонувавши нам. На всю техніку поширюється гарантія, а наші фахівці швидко здійснюють гарантійний та післягарантійний ремонт.

Вгору