У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Хліборізки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Хліборізки для ресторану, їдальні, пекарні

хліборізкаХліб — усьому голова, але якщо його необхідно нарізати багато, це займає у персоналу час, який можна було б плідно витратити на щось інше. Крім того, шляхом ручного нарізання вкрай складно отримати акуратні та неушкоджені скибки однакової товщини. Зробити це допоможе хліборізка купити яку однозначно варто, якщо вам потрібна рівна нарізка за найкоротший термін та з мінімальною кількістю відходів. Механізм допоможе нарізати навіть теплий батон, не пошкодивши його.

Епохальний винахід

Історія хлібопечення налічує тисячі років, і більшість цього періоду люди надавали пріоритетне значення самому факту наявності хліба. Його могли ламати, використовувати замість тарілки, різати ножем, але всі сходилися на тому, що покраяти буханець — не проблема. Проблема — це коли нічого їсти.

Машина для нарізання хліба була винаходом суспільства, яке жило у відносному достатку і переживало економічний підйом. На початку XX століття захоплення технічним прогресом у США сягнуло піку. Чимало натхненних винахідників-аматорів прагнули зробити свій вклад у світле майбутнє, проте, м'яко кажучи, не всі ідеї виявлялися вдалими. Ювелір з Айови Отто Роведдер теж експериментував із винахідництвом, однак пристрої, які він конструював, лишалися провальними — принаймні, у комерційному плані ними не вдавалося нікого зацікавити. Тому, перш ніж узятися до нового проєкту, Роведдер вирішив поставити вирішальне питання: “Кому це потрібно?”

Розпитавши знайомих домогосподарок, він дізнався, що щоденне нарізання хліба для них є монотонною кухонною роботою, яка забирає час, до того ж виконуючи її, легко поранитися. Збагнувши, що механізація цього процесу зможе стати його успішним вкладом у прогрес, Роведдер кинув ювелірну справу і вклав усе в розробку хліборізальної машини. У 1928 році він отримав на неї патент. Першого пекаря, який наважився впровадити подібну інновацію на виробництві, апарат для нарізання хліба врятував від загрози банкрутства. А фраза “найбільший винахід з часів нарізаного хліба” стала в Америці крилатою.

Як працює хліборізка?

Принцип роботи цього обладнання простий: хліб подається на ножі, які перебувають в цей час у робочому стані. В одних моделях хлібина рухається до ножів, часом одного ножа, по горизонтальній площині (при цьому застосовується штовхач) та виходить нарізаною з протилежного боку. В інших мучні вироби завантажуються зверху та опускаються дією власної ваги, а готові скибки забирають у нижній частині пристрою. Ця процедура не вимагає значних затрат енергії. Настільна хліборізка купити яку буде оптимальним рішенням для ресторану чи іншого закладу громадського харчування, має невелику потужність, тож її встановлення не призведе до відчутного збільшення суми в рахунку за електроенергію.

Виробники, зокрема німецький бренд GGM Gastro, обладнання від якого можна замовити у нашому інтернет-магазині, пропонують апарати як з фіксованою товщиною зрізу, так і механізми, у яких ширина скибок регулюється. Це дуже зручно, адже можна обрати оптимальний режим залежно від типу виробу та характеру подачі. Хліборізки зазвичай підходять для будь-яких хлібобулочних виробів, але мають обмеження за габаритами завантажуваного продукту, які залежать від моделі.

Види хліборізального устаткування

За способом нарізання такі прилади поділяються на:

  • Автоматичні. Завантажування хліба, товщина нарізання та його швидкість визначаються автоматично. Участь людини у процесі мінімальна. Деякі машини самі змінюють натиск ножа, пристосовуючись до виробу, та мають функцію упаковування. Таке обладнання розроблене для потреб великих пекарних цехів та інших харчових виробництв.
  • Напівавтоматичні. Буханці подаються вручну, вибирається товщина (якщо у моделі передбачена така опція). Решту роботи агрегат виконує сам. Напівавтомат — оптимальний вибір для ресторану або їдальні.
  • Ручні. Вимагають контролю оператора на кожному етапі: виборі параметрів, завантаженні хліба, його нарізанні та вивантаженні. Цей варіант підійде для дому або маленького закладу.

За типом встановлення розрізняють настільні та підлогові прилади. Перші компактніші та без проблем розміщуються на кухні, тоді як другі можна побачити на виробництвах.

Також обладнання розрізняють за видами ножів:

  • Рамні ножі використовують у найпростіших конструкціях. Вони кріпляться до рами, яка складається з двох частин, що рухаються в протилежні боки. Якщо вам потрібна хліборізка ціна якої найбільш доступна, швидше за все це буде модель з рамними ножами.
  • Дискові ножі являють собою зубчаті диски. Їх встановлюють на високопродуктивні прилади з електронним управлінням та системою пакування, адже такий ніж нарізає хліб найшвидше.
  • Серпоподібні ножі акуратно ріжуть мучні вироби завдяки своїй вигнутій формі.
  • Стрічкові ножі найменше деформують продукцію, однак вони коштують дорожче, а замінити їх складніше.

Іноді ножі мають тефлонове покриття, що запобігає прилипанню хліба. У будь- якому разі за потреби їх можна зняти, щоб нагострити або замінити.

Плюси та мінуси нарізаного хліба

Якщо у вас є хліборізка, такий кухонний інвентар як ніж для хліба вам більше не знадобиться. Рівно нарізана хлібина чи багет — бездоганна основа для канапок, тостів та сендвічів.

Найбільша проблема такого продукту полягає у тенденції швидко псуватися. Кожен шматочок з усіх боків відкритий для доступу повітря, бактерій та спор. Втім, ще винахідник механічного нарізання хліба вирішив проблему зачерствіння скибок, запропонувавши пакувати вироби у просякнутий воском папір. Сенс у тому, що в герметичній упаковці, не контактуючи з зовнішнім повітрям, нарізаний хліб може довго залишатися придатним до споживання. Після придбання його не обов'язково тримати у холодильнику.

Втім, якщо ви ріжете цілий хліб безпосередньо перед подачею у закладі громадського харчування, ці застереження втрачають актуальність. Швидкість, зручність, ідеально рівний зріз та скорочення відходів переважують. І саме заради цього варто придбати хліборізальний апарат для ресторану, кафе чи їдальні. У нарізаного перед споживанням продукту просто немає часу на те, щоб зіпсуватися.

У магазині Євромаркет ви можете купити хліборізку з доставкою у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль та будь-яке інше місто України. Також ви можете забрати свої замовлення у наших офлайн-магазинах в Ужгороді та Мукачеві. Ми з радістю допоможемо вам підібрати обладнання, яке максимально відповідатиме потребам вашого бізнесу.

Вгору
,