Серед розмаїття професійного обладнання важко зробити вибір. Адже всі відмінності в основному в дрібницях, а так би мовити, дрібниці бувають дуже важливими. У цій невеликій замітці розповімо вам про переваги холодильного обладнання від компанії BERG.

Корпуси холодильних столів і шаф зроблені з високоякісної 304 нержавіючої сталі і мають якісну теплоізоляцію. Товщина стінок в холодильних столах становить 60 мм, а в шафах — 70 мм. Завдяки цьому зменшуються витрати електроенергії.

Також у всіх холодильних столів і шаф є додатковий повітряний фільтр перед компресором. Він легко виймається й миється, що значно полегшує сервіс шафи. У багатьох моделей холодильних шаф представлених в Україні даний фільтр відсутній, що є вагомим мінусом такого обладнання.

Повітряний фільтр

В холодильних столах з боковим розміщенням мотора компресор розміщений на спеціальних салазках. Це дозволяє легко вийняти його з корпусу і полегшити ремонт.

Виїзджаючий компресор

Тому якщо ви шукаєте якісне холодильне обладнання для свого закладу без завищення ціни, то техніка BERG буде повністю відповідати вашим запитам.