У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Спецодяг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Спецодяг для кухарів та офіціантів

спецодяг для кухарівВибір одягу для працівників — одне з рутинних питань, яке постає перед власниками закладів, а нерідко і перед самими робітниками сфери громадського харчування. Важливо, щоб одежа кухарів, які працюють в умовах високої температури та вологості, була комфортною, а також відповідала санітарним нормам. Необхідно купити спецодяг і для офіціантів, адже акуратна уніформа обслуговуючого персоналу позитивно впливає на імідж закладу.

Вимоги до кухарської форми

Приготування їжі є відповідальним процесом, і чистоті на робочому місці та гігієні персоналу приділяють чимало уваги. Санітарні норми чітко визначають не тільки всі деталі професійної форми, які необхідно мати кухарям, але й терміни, через які той чи інший предмет одягу підлягає заміні.

 • Біла куртка (кітель) — 4 місяці
 • Фартух — 4 міс.
 • Штани або спідниця світлого кольору — 4 міс.
 • Ковпак або косинка — 4 міс.
 • Взуття на неслизькій підошві — 6 міс.
 • Бавовняні рукавиці — 4 міс.
 • Рушник — 4 міс.

Передбачається, що спецодяг для кухарів має виготовлятися з натуральних матеріалів (бавовни), проте набули поширення також змішані тканини з переважанням натуральних волокон. Максимальна природність — першочергова характеристика матеріалів для подібного вбрання. Синтетичні тканини не підходять, оскільки вони не дозволяють шкірі “дихати”, і в них працювати на кухні надто спекотно.

Головний убір кухаря повинен повністю закривати волосся, щоб воно не потрапило у їжу. Перегріванню голови запобігають шапочки з сітчастими вставками.

Кухарські кітелі шиють з доволі цупкої матерії, адже вони захищають працівника від впливу низки потенційно небезпечних факторів, особливо якщо фартух не має нагрудника. Деяким кухарям подобаються кітелі з кишенями на грудях і навіть рукавах, у яких зручно носити ложки та інший дрібний інвентар.

Легкі та зручні сабо не дозволяють послизнутися та забезпечують достатню вентиляцію стіп — це оптимальний варіант взуття для випадку, коли цілий день проводиш на ногах.

Стандартний колір кухарської уніформи — білий. На його тлі помітні найменші плями. Оскільки забруднень не уникнути, одяг має легко пратися.

Безумовно, взуття та одежа повинні підходити за розміром і не мати надмірно довгих деталей, які можуть випадково зачепитися або загорітися. Заколювати надто вільний одяг булавками не дозволяється. Потрібно буде виділити час, щоб зняти з працівників мірки. Однак воно того варте, адже купити якісний спецодяг означає забезпечити комфорт і безпеку персоналу. А в сприятливих умовах поліпшується і продуктивність праці.

Уніформа для офіціантів: обличчя закладу

Форма одягу офіціантів ніде не регламентується, проте це зовсім не означає, що вони можуть вдягатися як доведеться. Офіціанти зустрічають гостей, і з їхнього вигляду і манер відвідувачі судять про заклад, причому часто не меншою мірою, ніж зі смаку та оформлення поданих страв. У відгуках про ресторани оцінці роботи обслуговуючого персоналу відводять особливе місце. Особисті якості відіграють в цій системі координат найважливішу роль, проте охайний зовнішній вигляд — те, чого очікують від офіціанта за замовчуванням.

Форма офіціантів, яка відповідає загальній концепції та інтер'єру закладу, підкреслює професіоналізм співробітників, а також дозволяє клієнтам швидко їх упізнати. Однаковий одяг допомагає і самим працівникам ідентифікувати себе як членів однієї команди.

Мінімальний варіант такої форми — футболка чи поло у комбінації з фартухом плюс довільний низ. Багато офіціантів надають перевагу коротким фартухам або моделям з розрізами, які не заважають руху. Кольори підбирають під фірмовий стиль ресторану чи кафе. У нашому інтернет-магазині можна замовити футболки та фартухи для офіціантів у різноманітних кольорових рішеннях, які гармоніюватимуть з брендовою гамою закладу. Звісно, можливі безліч варіантів форми для офіціантів, від білої сорочки та жилета з метеликом до чогось фантазійно-екстравагантного. І в цьому є перевага — жодного регламенту.

Брендування: зробіть спецодяг унікальним

Втім, будь-яку форму можна унікалізувати, нанісши на неї логотип закладу. Брендований спецодяг ціна якого вища ніж звичайного, виглядає набагато респектабельніше. Він створює у відвідувачів враження авторитетності компанії та може правити за своєрідний знак якості. Його можна вважати також різновидом реклами, адже що частіше клієнти бачитимуть ваш логотип, то краще він їм запам'ятається та більшу довіру викликатиме.

Брендування одягу допоможе досягти кількох цілей:

 • Ідентифікувати людину як вашого працівника — клієнти знатимуть, до кого звернутися по допомогу
 • Виділитися серед конкурентів — якщо декілька закладів у місті/районі підхопили однакову концепцію, важливо чітко вказати, хто є хто
 • Покращити впізнаваність бренду
 • Збільшити лояльність клієнтів

Щоб замовити вишивку логотипа на одязі, достатньо сконтактуватися з менеджерами магазину “Євромаркет” та надіслати своє лого у цифровому форматі. Остаточна вартість такого виробу залежатиме від складності логотипа.

Ми пропонуємо купити спецодяг від українських та закордонних виробників, який відзначається оптимальним співвідношенням ціни та якості. “Євромаркет” — не лише інтернет магазин спецодягу, в нашому асортименті наявні також всі види обладнання для ресторанів і магазинів, холодильна техніка та устаткування для пралень. Ви можете замовити товари з доставкою у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль та по всій Україні.

Вгору
,