Професійна кухня

Незважаючи на великий вибір професійного теплового обладнання, плити досі є основним обладнанням, яке зустрічається майже в кожному закладі громадського харчування. Незважаючи на це вибрати плиту  це непросте завдання, адже варто враховувати багато факторів. Тим більше асортимент професійних плит дуже великий, як і розбіг цін. Розглянемо найважливіші чинники, які варто враховувати при покупці плити.

Навіть не визначаючись на джерелі живлення треба зрозуміти, який обсяг клієнтів ви плануєте обслуговувати. Справа в тому, що професійні плити бувають на одну, дві, 4 і 6 конфорок. Тому, якщо у вас великий зал, то не варто купувати стандартну плиту на 4 конфорки, її може просто не вистачити. Також і в невеликому закладі можна обійтися плитою тільки на 2 конфорки.

Далі важливим моментом є комунікації. Професійна плита споживає багато не тільки електрики, але і газу. Так, промислова газова плита, може бути не пристосована для використання з побутовим лічильником, адже буде споживати більше газу, ніж він може врахувати. До того ж варто пам'ятати і про витяжку, без якої теж не вийде повноцінно користуватися плитою. Але, все ж, який тип плити краще вибрати?

Який тип плити вибрати?

Як говорилося вище, головним критерієм повинні служити комунікації. Але якщо у вас є можливість Промислова плитавстановити і газову, і електричну плиту, то тут вже питання складніше. Газові плити дозволяють швидше приготувати страву, але від них все одно відмовляються в більшості закладів. Проблема в тому, що відкритий вогонь і можливість витоку газу роблять її більш небезпечною. При живленні від балонів треба пам'ятати ще й про спеціальні жиклери.

До того ж електрична плита хоч і довше нагрівається, але й довше тримає тепло, що зручно при постійному готуванні. Регулювати температуру на електричній плиті також можна значно точніше адже вона не залежить від напору газу та інших показників.

Поки ще на професійній кухні досить рідко зустрічаються індукційні плити, але у них найбільше переваг. Вони найбезпечніші, так як їх поверхня взагалі не нагрівається. При цьому у них висока ефективність, що робить їх більш економічними. До недоліків індукційних плит можна віднести вартість і необхідність покупки спеціального посуду.

Таким чином, тип професійної плити, залежить від того, що для вас важливіше. Швидке і недороге приготування їжі — звичайна газова плита. Підвищена безпека і краща точність при установці температури — електрична плита. Ну і для любителів максимальної технологічності підійде індукційна плита

Яку плиту вибрати.

Електрична промислова плитаПроблема вибору не закінчується розмірами і типом плити, варто визначитися і з установкою плити, наявністю духовки. У професійних закладах найчастіше для випічки і інших типів готування використовується пароконвектомат. Тому плити купуються без духовки. Духовка використовується тільки в невеликих закладах, де немає сенсу або можливості купити пароконвектомат.

При цьому незважаючи на наявність або відсутність духовки плита все одно може мати підставку. Тому в залежності від розмірів вашої кухні ви можете вибрати плиту або з підставкою, або настільний варіант.

У невеликих кафе іноді встановлюють навіть побутові плити, з маленькими обсягами роботи вони справляються без проблем. Але варто пам'ятати, що вони не пристосовані до повсякденного постійного використання, як професійні варіанти. Саме тому покупку такої плити ви можете робити тільки на свій страх і ризик.

Після того як ми врахували всі ці варіанти, все одно залишається питання, чому одна плита коштує значно дорожче іншої при однакових характеристиках? У газових плитах варто звертати увагу на наявність газконтролю, який однозначно додає вартості. Іноді від цієї дрібниці може залежати збереження вашої кухні.

А взагалі ціна залежить від виробника, якості обробки корпусу, внутрішніх елементів. У дорогих плитах все зроблено максимально якісно, ​​тому ймовірність поломки значно менше. Навіть якщо щось зламається, відремонтувати таку плиту простіше. У неї більш міцний корпус і всі робочі елементи, що дозволяє їй прослужити довше, особливо при великих навантаженнях.

Ну і, щоб зробити остаточний вибір, ви завжди можете звернутися до нас, і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання.