У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сушильні машини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Професійні сушильні машини
 

Незамінним приладом в арсеналі домогосподарки стане сушильна машина, яка стала вже необхідністю. У сучасному темпі життя люди намагаються зробити все швидше і краще, і часу чекати, поки висохне білизна, немає. Особливо актуально це у сім'ях із дітьми, адже вони постійно десь брудняться. Також підходить цей апарат для тих, у кого немає можливості вивішувати білизну на балконі або на мотузках.

Багато хто вибирає її за швидкість висихання одягу - всього одна година й речі можна надягати. Виробники презентують пристрої з функцією прасування, тому одяг швидко повертається в презентабельний вигляд. За допомогою цього пристрою можна освіжити одяг, збити подушки або дбайливо висушити взуття. Певні пристрої навіть оснащені функцією обробки парою, що продезінфікує білизну. Отже, перед покупцем стоїть складний вибір між:

  • Сушильною шафою. У цьому приладі можна висушити будь-які речі від делікатного атласу й до грубих джинсів, все що є у вашому гардеробі, може сушитися там. Ідеально підходить для великого об’єму білизни, від 10 кг і вище.
  • Сушильним автоматом. Схожий за виглядом на звичну пральну машину, сушіння відбувається шляхом методу центрифуги. Як і в стандартній пральній машині, для білизни є барабан, куди все й завантажується. Під час сушіння він набирає обертів і водночас його вміст обдається гарячим повітрям. Волога водночас видувається і випаровується. Він є компактним, отже може легко зайняти своє місце в невеликій квартирі, і завдяки величезному функціоналу він став популярним. Оснащений автоматичним вимиканням, отже за одяг можна не турбуватися. 

Принцип роботи сушильної машини

Всі прилади розділили на 2 типи за способом сушіння. Перший - конденсаційний, під час якого речі висихають за допомогою нагрітого повітря. Другий - вентиляційний, що працює на основі сильного потоку повітря на білизну. Конденсаційні апарати коштують набагато дорожче, але й монтаж проходить легше, адже він не вимагає під’єднання до вентиляції, як у другому варіанті.

Перед тим, як відправити сушитися, одяг варто розвісити на вішалки й розкласти у відповіді відділення. Потім визначити потрібну програму, з огляду на тип тканин і ступінь вологості, й запустити.

Повітря в приладі нагрівається за допомогою елемента, вмонтованого в підлогу і стіни. Сушіння буває з природного конвекцією або ж з обов'язковою. У другому випадку повітря циркулює за допомогою вентилятора, що є в апараті. Пара всередині може сягати позначки в 90 градусів. Вся зайва волога йде у вентиляцію.

Часу буде потрібно більше, ніж у сушильній машині-автомат, адже немає елемента, який обертається, і процес висихання проходить не так швидко. У цілому вся дія займає від однієї години й до 6 годин. А от барабанна модель працює набагато швидше. Після закладання може пройти приблизно 20 хвилин, і дія буде завершена.

Зате під час висихання в шафі речі не піддаються механічному впливу й довше збережуть початковий зовнішній вигляд. Працює апарат безшумно і дуже економить електроенергію. Мінус тільки в тому, що цей прилад є вбудованим у стіну й має він чималі габарити.

Поради щодо вибору

Сушарки — найвибагливіші апарати, тому перед купівлею завжди потрібно перевіряти, скільки потужності вимагає прилад. За умови, коли показник сягає 4000 Вт, проводина в деяких будинках може просто не витримати. Об’єм підбирається індивідуально під потреби сім'ї. Для двох підійде апарат і на 3 кг, а якщо сім'я більша, то варто вибирати більші агрегати. Щоб знати, як вибрати виріб, рекомендується почитати відгуки або порадитися з друзями. Найкраще дізнаватися про реальну роботу й можливості пристрою в користувачів, а не робити висновки тільки за технічними характеристиками.

Сучасні пристрої коштують досить-таки недешево. Але якість сушіння й безліч корисних функцій виправдовують будь-яку ціну. Білизна висихає в кілька разів швидше, ніж звичайним способом. Ще один плюс, це економія часу на прасування, адже речі звідти неймовірно м'які й незначно зім'яті.

Барабанні автоматичні машини для висихання речей обганяють шафи для сушіння за швидкістю роботи, компактністю, дизайном, розмаїттям функцій і різних програмних налаштувань. Для повсякденного використання ідеально підійде саме такий апарат. Для тих, кому необхідно сушити важкі пальто, пледи, взуття, хутро та інші делікатні речі, підходить сушильна шафа. Ці прилади прямі конкуренти барабанним, виграють лише в тому, що працюють безшумно і дуже економлять енергію.

Вгору
,