Наш магазин працює вже понад 20 років на території Закарпаття і є найбільшим постачальником професійного обладнання в регіоні. Домогтися успіху нам допоміг системний підхід до роботи, який влаштовує більшість клієнтів. Крім продажу обладнання, ми пропонуємо також ряд інших послуг.

Доставка і установка

Ми самі привозимо замовлене у нас обладнання та займаємося його установкою. Після цього ми проводимо пробний запуск. Це дозволяє Вам бути впевненими в тому, що Ваше обладнання  справно працюватиме. До того ж професійна установка і налаштування дозволить обладнанню служити довше.

Проектування та виміри

Якщо Ви тільки плануєте відкривати свій заклад, то ми допоможемо Вам з проектом і вибором обладнання. Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці максимально повно використовують весь вільний простір і дозволять створити зручні робочі місця. Також наші послуги будуть корисні підприємцям, які хочуть розширюватися. Під час проектування ми враховуємо всі аспекти Вашого приміщення. Це дуже важливо, адже з огляду на високу споживану потужність професійного обладнання його варто підбирати так, щоб Ваша система витримала напругу і не траплялося непередбачуваних проблем.

Сервісне обслуговування

Ми самі проводимо сервіс всього проданого обладнання. Завдяки цьому Ви отримуєте якісні послуги та завжди справне устаткування. Для ремонту габаритної техніки наші ремонтники приїжджають до Вас і здійснюють ремонт в найкоротші терміни. Виїзди можливі по Закарпатській області. Ми працюємо напряму з постачальниками обладнання, тому швидко можемо замовити необхідні запчастини.

Розуміючи, що з інших регіонів складно та затратно доставити обладнання в магазин для обслуговування, в разі настання гарантійного випадку ми компенсуємо ремонт за місцем перебування клієнта.

Устаткування під замовлення та індивідуальні розміри

Сфери громадського харчування та роздрібної торгівлі обширні, і завжди є бажання надавати більше послуг кращої якості. Саме тому ми співпрацюємо з найкращими постачальниками України, щоб надати Вам найбільший вибір обладнання. Також ми безпосередньо працюємо з заводами, що дозволяє виготовляти обладнання під будь-які завдання.

З магазином "Євромаркет" Ви зможете забезпечити безперебійну роботу свого закладу. У нас Ви знайдете тільки якісну професійну техніку, а також отримаєте консультацію щодо вибору і швидке вирішення всіх проблем. Для додаткової інформації Ви завжди можете зателефонувати нам.