У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дошки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Кухонні дошки для ресторану

Якщо для домашньої кухні на вибір дошки мало хто звертає увагу, то в закладі громадського харчування дошка є важливою частиною інвентарю. Особливо враховуючи, що самих досок на кухні є декілька.

Так, найчастіше вибирають пластикові моделі, адже дерев'яні не підходять по санітарним нормам. Пластик, який використовується при виробництві дощок не вбирає ні запахи ні рідину.

Поділяються дошки і за кольором, на дошках певного кольору розрізають тільки однакові продукти. Це дозволяє не мити дошку кожного разу при використанні. Більшість досок має також спеціальний бортик, в який стікає рідина з продуктів, а не проливається на стіл.

У великих ресторанах віддають перевагу товстим і великим дошкам, які впевнено стоять на столі. З ними дуже зручно працювати, що робить готування набагато швидше.

У нашому магазині ви можете купити кухонні дошки для ресторану за найкращою ціною. У нас представлені моделі різних розмірів, товщини, з бортиком і без. Кожен знайде варіант для свого закладу. Крім досок у нас ще й великий асортимент професійного обладнання для кухні, яке допоможе отримувати завжди ідеальний результат.

Вгору
,