У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шафа холодильна, морозильна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Промислові холодильні та морозильні шафи

Жодна професійна кухня не може обійтися без холодильної та морозильної шафи. Вони використовуються для зберігання продуктів тривалий час зі збереженням їх властивостей. У кафе і ресторанах використовуються середньотемпературні холодильні шафи. Це можуть бути холодильні шафи для напоїв або для продуктів харчування.

Холодильна шафа вітринаНайбільш популярними холодильними шафами є шафи-вітрини для напоїв. Такі шафи встановлюються в торгових залах і мають прозорі дверцята зі скла. Підійдуть холодильні шафи для зберігання кисломолочних продуктів, риби і м'яса.

Промислові морозильні шафи використовуються для тривалого зберігання продуктів. Так в них можна зберігати заморожені рибу, м'ясо, напівфабрикати. Навіть тривале зберігання продуктів в промисловій морозильній камері практично не впливає на їх смакові якості. Максимальний обсяг, який зустрічається у морозильних камер — це 1500 літрів. Такої шафи вистачить навіть для самої великої кухні. Для більш тривалого збереження продуктів є моделі з температурою до - 30º C.

У магазині Євромаркет Ви можете купити холодильну і морозильну шафу для ресторану або кафе. У нас Ви знайдете великий вибір обладнання від кращих виробників професійного обладнання. Також ми завжди готові надати додаткову консультацію по телефону. Якщо Ви хочете зберегти продукти максимально тривалий час, то вибирайте тільки професійні холодильні та морозильні шафи.

Вгору
,