У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
 • EUR
 • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Газові пароконвекційні печі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Газові пароконвектомати

пароконвекційних печей на газіОсновні типи пароконвекційних печей за підключенням — електричні та газові. Хоча моделей останніх порівняно менше, ряд причин підштовхує власників закладів до рішення купити промислову пароконвекційну газову піч. Адже на такому обладнанні можна працювати навіть у випадку відключення електроенергії.

Особливості пароконвекційних печей на газі

Газові пароконвектомати підключаються до магістрального газопроводу, окремі моделі можуть підключатись також до зрідженого газу.

Установка та підключення подібного обладнання потребує участі спеціаліста з монтажу газових приладів. Якщо хтось без спеціальних знань візьметься за це власними силами і зробить неправильно, можливий витік газу, який на кухні здатен призвести до трагічних наслідків. Тому грамотний монтаж — основа подальшої безперебійної роботи устаткування та запорука зниження кількості потенційних поломок.

Представлені на ринку європейські фірми, які виготовляють газові пароконвектомати, мають на них всі необхідні сертифікати газової безпеки, а також наносять маркування про відповідність стандартам CE. За належного обслуговування така техніка прослужить на професійній кухні довгі роки, замінюючи собою цілу низку звичних кухонних приладів, включно з духовою шафою, пароваркою, конвекційною піччю, шафою та поверхнею для смаження, варильним котлом та ін.

Слід зауважити, що тих, кого цікавить професійна пароконвекційна газова піч ціна може демотивувати — моделі з газовим підключенням коштують дорожче, ніж аналоги на електриці.

На додачу, при встановленні пароконвектоматів на газі слід буде взяти до уваги обмеження, пов’язані з нормами безпеки при роботі з потужним газовим обладнанням.

Функціонал газових пароконвектоматів

Обладнання з газовим підключенням має той самий набір функцій, що й електричні аналоги. Високотехнологічні багатофункціональні пароконвекційні печі, які підключаються до газу, дають доступ до практично невичерпних можливостей:

 • Програмування 
 • Підключення до інтернету
 • Автоматична мийка
 • Одночасне приготування страв, які досягають готовності у різний час, без змішування смаків та запахів
 • Вибір ступеня термообробки або способу приготування
 • Термощуп
 • “Розумне” автоматичне підлаштування параметрів під фактичні умови роботи

газовий пароконвектоматГастрономічні газові пароконвектомати вміють смажити, тушкувати, варити, коптити, готувати на пару і грилі та багато іншого. Запрограмувавши рецепт, кухарю достатньо натиснути кнопку, щоб у автоматичному режимі почала виконуватися складна послідовність приготування.

Недорога професійна пароконвекційна газова піч пекарського призначення має натомість чимало спільного з конвектоматом. Температура, час і вологість у найбільш бюджетних моделях з механічним управлінням виставляються вручну. Відмінність пароконвекційної печі від конвекційної полягає у можливості підтримувати парозволоження протягом усього процесу випікання, а не тільки на певному етапі, а це дозволяє випікати навіть дуже капризні та чутливі вироби — приміром, круасани. Крім того, пароконвекція забезпечує режим приготування на парі, тож у такій печі можна готувати кнедлики.

Чи може газовий пароконвектомат працювати у випадку відключення електроенергії?

За умови, що у закладі є генератор — може, і дуже легко. Газовий пароконвектомат на 5 рівнів має електричну потужність всього 0,6 кВт, тоді як електричний такого самого розміру — від 7 кВт. Багато рестораторів скаржилися, що генератор “не тягне” пароконвектомат: воно й не дивно, особливо якщо на кухні стоїть дванадцятирівневий агрегат на 15.8 кВт і три фази. До речі, електрична потужність практично такого самого газового апарата — 1 кВт, і він підключається до 220 В. Разюча різниця, чи не так? 

При цьому пароконвектомати на 5-6 рівнів мають газову потужність близько 14-15 кВт, 12-рівневі — 20 кВт. Це менше, ніж у чотириконфорочних професійних плит (26-28 кВт).

Зберегти різноманіття меню навіть під час відключень електрики вдалося закладам, які вже працювали на інших джерелах живлення або перейшли на них і вирішили:

 • Купити промислову пароконвекційну газову піч
 • Готувати на газовій плиті, газовій жарильній поверхні, газовому грилі тощо
 • Користуватися печами, грилями, мангалами і т. д. на твердому паливі

У кожному разі, всі зрозуміли, що варто подбати про диверсифікацію енергоносіїв. Однак якщо вам потрібен запасний варіант і ви міркуєте, чи може ним стати промислова піч пароконвекційна газ ціна в Україні дає чітко зрозуміти, що це не та річ, яку можна замовити й залишити чекати “про всяк випадок”. Її придбання є доцільним, якщо:

 1. Газ вже є головним джерелом енергії на кухні чи в пекарні
 2. Газовий пароконвектомат буде основним обладнанням для термообробки

Набагато бюджетнішим варіантом допоміжного обладнання спроможна стати професійна газова плита. Моделі з духовкою дозволять подавати в тому числі запечені страви. Тоді результат ще більшою мірою залежатиме від майстерності кухарів — не можна буде виставити таймер чи запустити програму і залишити будь-яку страву готуватися. Проте, як уже йшлося вище, плита, хоч коштує дешевше, газу витрачає більше. Деяким закладам пережити відключення допомогли печі-грилі на вугіллі, встановлені на вулиці. Таким чином, газовий пароконвектомат — лише одна з можливих опцій для того, щоб забезпечити роботу закладу під час відключення світла. Проте, напевно, найбільш універсальна.

В інтернет-магазині “Євромаркет” ви можете купити пароконвекційні газові шафи професійні з доставкою у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Вінницю, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Чернігів, Черкаси, Одесу, Дніпро, Кропивницький, Харків та інші міста України. Зверніть увагу, що означені моделі доступні під замовлення, тому замовляйте завчасно, щоб отримати своє обладнання тоді, коли воно буде критично необхідне.

Вгору
,