У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Кухонний інвентар та одяг


   Професійний кухонний інвентар

Якість приготовленої їжі максимально залежить від того, зручно працювати кухарю чи ні. Одного якісного обладнання на кухні недостатньо, потрібно подумати і про кухонний інвентар.

Кухонний інвентарНа професійній кухні використовується спеціальний інвентар, який значно відрізняється від побутового. Головне завдання забезпечити швидку і зручну роботу, тоді як зовнішній вигляд відходить на другий план. Так, більшість каструль зроблені з якісної нержавіючої сталі, без будь-яких надмірностей.

Тільки в сковородах зустрічається різноманітність різних матеріалів, адже вони можуть бути з тефлоновим покриттям, з нержавіючої сталі або чавуну. Окремо виділяють і посуд для індукційних плит, які все частіше зустрічаються в продажі.

Не варто забувати і про обробні поверхні, які хоч і схожі на побутові, але значно відрізняються. Залежно від ваших вимог ви можете вибрати більш тонку або товсту дошку, з виїмкою і без. На великих професійних кухнях віддають перевагу саме товстим дошкам на яких зручно швидко працювати. Вони не ковзають по столу, що робить роботу на них максимально комфортною.

До того ж професійні дошки діляться за кольорами. Для різних продуктів використовуються різні дошки, що дозволяє не промивати їх кожен раз під час роботи. Також дошки за кольорами можна поділити між кухарями, щоб не було плутанини.

Перед готуванням завжди відбувається ще один важливий етап — підготовка всіх продуктів. Найчастіше їх Професійні ножіпотрібно нарізати, для чого використовуються професійні ножі. Крім того, що вони зручніші і гостріші, ніж побутові варіанти, але вони і відрізняються в залежності від призначення. Якщо вдома використовується один-два ножі, то в ресторані ножів може бути набагато більше. До того ж ми пропонуємо ножі і для м'ясних магазинів, кондитерських.

Для зручної роботи з заготовками і їх збереження використовуються професійні пластикові контейнери. Вони повністю повторюють розміри гастроємностей, що зручно для роботи в великих масштабах, мають кольорові куточки, щоб легко розрізняти які продукти всередині. Ну і звичайно ж виконані з пластика, який відповідає всім санітарним нормам.

У нашому магазині ми з радістю надамо вам весь професійний інвентар для закладу будь-яких розмірів. У нас ви знайдете все необхідне, а наші менеджери дадуть відповідь на всі питання. Чекаємо вас в наших магазинах або дзвінків за номером: 066 517-64-45.

Вгору