У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Гриль з підключенням 220 В

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Професійні однофазні грилі

Професійні електричні грилі використовуються в різних закладах. Від звичайних продуктових магазинів і фуд-траків до великих ресторанів. Через різні умови роботи відрізняються і характеристики приладів. Так, в невеликому закладі часто просто немає трифазного підключення і не потрібна велика потужність. Тому там використовуються грилі з підключенням до 220 В.

Незважаючи на це, такі грилі все одно значно відрізняються від звичайних побутових моделей. По-перше, у них все одно більша потужність, і вони здатні краще прожарювати страви, ніж побутові грилі. По-друге, у них корпус з нержавіючої сталі і набагато кращої якості.

У нашому магазині ви купите професійні електричні грилі з однофазним підключенням. У нас представлені тільки якісні моделі, які підійдуть для використання в закладах громадського харчування. За допомогою електричного гриля ви зможете готувати своїм клієнтам м'ясо, рибу, овочі і багато іншого. Ми завжди раді надати своїм клієнтам повну інформацію про продукцію, включаючи інформацію про те, для чого вона використовується і всі правила експлуатації. Сподіваємося вас також зацікавить інше наше теплове обладнання, будемо чекати ваших дзвінків.

Вгору
,