У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

EWT INOX

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

EWT Inox — це виробник професійного обладнання для закладів громадського харчування. Компанія має виробничі потужності в країнах Азії і існує на ринку вже майже 20 років. Добре відома своєю продукцією в Європі і Азії, отримала значну популярність і в Україні.

У компанії дуже широкий асортимент, який включає в себе барне, холодильне і теплове обладнання. Це той випадок, коли обладнанням одного бренду можна повністю облаштувати невелике кафе або ресторан. Хоч і більшість продукції виробляється в Китаї, якість при цьому все одно на високому рівні.

У магазині Євромаркет ви можете купити обладнання EWT Inox за найкращою ціною. Устаткування компанії відмінно підійде для невеликих і середніх ресторанів, задовольнивши вас своєю ціною і можливостями. Ми ж, в свою чергу, завжди готові допомогти у виборі, ознайомити вас з асортиментом і продати обладнання за найкращою ціною.

EWT Inox — це виробник професійного ресторанного обладнання. Виробничі лінії компанії знаходяться в Китаї, що забезпечує невисоку вартість продукції. Асортимент же насправді дуже широкий, компанія пропонує електромеханічне, теплове, холодильне обладнання та навіть гастроємності.

Розгорнути
Вгору