У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Cold


Cold — відомий польський виробник холодильного торгового обладнання. Компанія займається виробництвом холодильних вітрин, гірок, шаф та іншого обладнання. Поставляється продукція компанії в 22 країни, а сама Колд є лідером на європейському ринку. У своїй продукції Cold використовує агрегати фірми Danfoss і блоки управління Carel.

Холодильні вітрини є основою не тільки продуктових магазинів, але використовується в ресторанах, барах, кафе. З їх допомогою продовжується термін зберігання продуктів, а самі продукти виглядають більш привабливо.

До переваг продукції компанії варто віднести також привабливий дизайн. Устаткування компанії приваблює клієнтів і прикрашає торгове приміщення.

У магазині Євромаркет ви можете купити холодильне обладнання Cold з доставкою по Україні. Це професійне обладнання, яке прослужить тривалий період часу без поломок і незручностей. Для того щоб ваш магазин приносив тільки задоволення і прибуток, купуйте якісне обладнання за доступними цінами. Якщо ви плануєте тільки відкривати новий магазин, то телефонуйте — допоможемо створити проект і підібрати обладнання.

Cold — польське торгове холодильне обладнання. Яскравою відмінністю являється висока якість та великий вибір продукції. Компанія експортує своє обладнання в 22 країни та являється одним з найкрупніших європейських виробників.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору