Кількість
|
Вартість
|
||
|
Пароконвекційна піч Unox XEFT-04HS-ETDV призначена для випікання хліба та кондитерських виробів, у тому числі із заморожених напівфабрикатів, на невеликих підприємствах громадського харчування, у точках продажу та роздрібних магазинах.
Сенсорна панель управління дозволяє зберегти у пам`яті пароконвектомата до 99 програм випічки по 9 етапів у кожному. Технологія Steam.Plus забезпечує приготування навіть делікатних продуктів при вологості від 0 до 100%, а система Dry.Plus дозволяє повністю прибрати вологу з камери, забезпечуючи виробам хрумку скоринку. Після завершення процесу випікання дверцята автоматично відкриються завдяки технології Auto.Matic.
У магазині Євромаркет ви можете купити піч пароконвекційну Unox XEFT-04HS-ETDV за вигідною ціною з доставкою по Україні.