У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Пароконвектомати з механічним управлінням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Механічні пароконвекційні печі

Пароконвектомати з механічним управлінням — це просте у виборі обладнання за доступною ціною. Такі пароконвектомати можуть використовуватися як в невеликих кафе, так і у великих ресторанах. Механічне управління максимально просте, ви можете встановити температуру, рівень пари і таймер.

Завдяки простоті конструкції, такі пароконвектомати рідше ламаються, а працювати з ними зможе будь-який кухар. Використовувати пароконвектомат можна практично для всіх типів теплової обробки: варіння, смаження, обробки парою. Саме тому дуже часто праконвекціонная піч і є центром кухні. Існують також пекарські та гастрономічні печі, тому пароконвектомати можна використовувати не тільки в ресторанах, але і в пекарнях. З їх допомогою можна приготувати великий асортимент випічки і десертів.

У магазині Євромаркет ви можете купити пароконвектомат з механічним управлінням за найкращою ціною в Україні. Це найкраще обладнання для теплової обробки в закладі громадського харчування будь-якого розміру. Якщо у вашому закладі невеликий асортимент страв, то готувати їх в такому пароконвектоматі не складе труднощів. Коли ж ви постійно готуєте нові страви, то краще виявиться пароконвектомат з сенсорним управлінням. В ньому досить вибрати страву, а піч сама встановить необхідні параметри готування. Ми готові допомогти як новим закладам, з вибором устаткування і створенням проекту, так і діючим ресторанам допоможемо вибрати обладнання, яке буде доповнювати одне одного.

Вгору
,