У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Грилі професійні на деревному вугіллі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Піч-гриль на деревному вугіллі

Піч-гриль на деревному вугілліЧим би не намагалися замінити звичайне вугілля для приготування м’ясних страв, результат часто залишався далеким від ідеалу. Рельєфні смужки від гриля легко зімітувати, складніше досягти відповідного просмаження, а незрівнянний димний аромат — поза конкуренцією. Тож з поєднання багатовікового досвіду готування на грилі та нових технологій народилися печі-грилі на деревному вугіллі. Купити вугільний гриль промисловий — це отримати на професійній кухні багатофункціональний апарат, який поєднує в собі властивості печі, мангала і гриля. І його можна встановити у приміщенні.

Конструкція гриля-печі: просто та геніально

Обладнання, що стало синтезом стародавніх кулінарних традицій з досягненнями індустріальної цивілізації, розробила у другій половині XX століття іспанська компанія Josper (Хоспер). Лідерство потрібно визнавати, і це робиться у дуже промовистий спосіб. Якщо офісні працівники всі копіювальні апарати називають ксероксами, то для кухарів піч-гриль на деревному вугіллі — завжди хоспер, незалежно від актуального виробника такої техніки. Бо за десятиліття, що минули від часу її винаходу, їх з’явилось таки чимало.

Засадничо хоспер — піч і гриль в одному корпусі. Він має корпус з нержавіючої сталі. Робоча камера опалюється вугіллям або дровами, які надають продуктам автентичного “копченого” аромату. Дим, без якого не буває вогню, забирає димовідвід з іскрогасником. У нижній частині печі встановлений повітрозабірник. За умови правильного монтажу печі чад та неприємні запахи максимально відводяться з кухні й стовідсотково не досягають зали.

Їжа у печі-грилі готується на металевих решітках над вогнем, що загалом типово для відкритих грилів. Проте у закритій камері з товстими стінками з термостійких матеріалів процес проходить набагато швидше. Температура всередині здатна досягати 350-500°С. Курятину можна подавати за 3-5 хвилин, яловичий стейк — за 5-10 хвилин. Продукти беруть спеціальними щипцями, щоб уникнути опіків. Втім, зовні піч критично не нагрівається завдяки якісній теплоізоляції. 

У цілому хоспер готує на 35% швидше, ніж звичайна піч, і на 40% менше витрачає вугілля в порівнянні з відкритим грилем чи мангалом. Тому в довготерміновій перспективі професійний вугільний гриль, який коштує далеко не дешево, навпаки, збереже ваші гроші.

З іншого боку, його робота вимагає не тільки твердого палива. Системи запалювання та освітлення живляться від електромережі, а газове підключення може забезпечувати резервне джерело палива на випадок нестачі вугілля або відключення електрики.

Зайвий жир, що топиться, стікає у жирозбірник, тому м’ясо на грилі стає менш калорійним порівняно зі смаженим на олії. Відходи відпрацьованого палива потрапляють у ящик для золи, який слугує водночас регулятором струменя повітря.

Температуру в камері показує термометр. Для розігріву печі перед початком роботи знадобиться пів години.

Вугільний гриль для закладу: за і проти

У багатьох ресторанах, стейк-хаусах, навіть пивних хоспер-меню стало модною фішкою. Купити промисловий вугільний гриль в Україні мріють чимало шеф-кухарів, котрі добре знають про надзвичайний смак м’яса, якого можна домогтися, готуючи в хоспері. А зокрема — про досконалі стейки, що смажаться у розпашілих надрах печі, з усіх сторін обійняті жаром, насичуючись міцним ароматом диму та зберігаючи всередині дорогоцінний сік. Так вони набувають ніжності у поєднанні з натуральним смаком м’яса, приготованого на відкритому вогні на вугіллі.

Якщо м’ясо — важлива домінанта вашого меню, піч-гриль стане виграшним придбанням. Вона дасть кухарям змогу готувати страви неперевершеної якості, і не тільки з м’яса, але й з риби та овочів. Щоправда, ці продукти можна розглядати тільки як доповнення, позаяк основа хоспер-меню — однозначно м’ясо. Можна також використовувати тверде паливо з різних порід деревини, щоб урізноманітнити “димну” смакову палітру.

У чому, зрештою, переваги вугільного гриля, відомого як хоспер?

  • Знижує витрати вугілля
  • Зменшує час приготування
  • Безпечний для використання у приміщенні
  • Покращує смак та структуру страв
  • Допомагає зберегти в продуктах поживні речовини
  • Підходить для різних методів приготування: гриль, смаження, запікання, копчення, тушкування.

Треба визнати, що навіть за великого бажання замовити гриль на вугіллі професійний ціна зупиняє багатьох. Серед аргументів проти придбання печі-грилю можна виділити такі:

  • Значна вартість
  • Невідповідність приміщення вимогам для монтажу
  • Недостатня кваліфікація персоналу
  • Через специфіку закладу немає потреби в подібному обладнанні

вугільний грильУ багатьох з цих питань можна знайти компроміс. Хоспери бувають різні за габаритами, тому для невеликого стейк-хауса цілком реально вибрати компактний і відносно недорогий професійний гриль на вугіллі. Майстер-класів з готування в печі-грилі більш ніж достатньо, і в інтернеті, й наживо, та й не один кухар освоїв хоспер методом проб і помилок. Але в кафе-кондитерській такий апарат, ясна річ, ні до чого.

Як встановити гриль на вугіллі?

Купити вугільний гриль промисловий — це ще найпростіше на початковому етапі. Значно складніша проблема — монтаж та узгодження з відповідними державними інспекціями. 

У приміщенні, де стоятиме хоспер, повинна бути дуже хороша вентиляція і витяжка з гідрофільтром. Звичайний витяжний зонт не підходить. З печі виходить дим температурою 250-280°С, насичений жирами. За наявності гідрофільтра кіптява і жири осідають у ньому, а не вкривають трубу. Крім того, водяний фільтр потрібен, щоб убезпечити приміщення від виникнення пожежі. Варіанти гідрофільтрів є різні та підбираються індивідуально, однак вони можуть коштувати стільки ж, скільки сама піч.

Встановлення печі-грилю на вулиці з точки зору економічності є більш вигідним. На напіввідкритій терасі буде достатньо звичайної витяжки.

Зону навколо печі потрібно обкласти негорючими матеріалами, а з кожного боку гриля залишити щонайменше 50 см вільного простору.

Слід забезпечити відповідне електричне та газове підключення приладу, яке вимагають параметри моделі. Знадобиться розетка з заземленням та регулятор тиску газу, який може контролювати тиск і потік газу до гриля.

Під час першого використання піч рекомендують ввімкнути і дати попрацювати 30 хв. без їжі. Це дасть змогу виявити, чи все працює належним чином і чи ніде немає витоків або дефектів.

Робота з хоспером може бути клопіткою — він управляється лише вручну та потребує підтримання у чистоті, щоб забезпечити продуктивність, безпеку та довговічність.

Необхідно спорожняти ящик для золи від попелу та залишків вугілля. Після кожного використання обгорілі рештки їжі радять видаляти з камери та решітки скребком або дротяною щіткою і прибрати вологою ганчіркою та губкою пил і бруд.

Вугільні, газові та електричні компоненти потрібно періодично перевіряти та за потреби замінювати. Важливо використовувати натуральне деревне вугілля, а не брикети. При використанні газу допускається тільки природний газ або пропан. За належний догляд піч-гриль віддячить справною роботою. 

Професійний вугільний гриль купити ви можете в інтернет-магазині “Євромаркет”. Ми пропонуємо доставку в Київ, Львів, Чернівці, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінницю, Рівне, Житомир, Черкаси, Суми, Чернігів, Харків, Кривий Ріг, Одесу, Кропивницький, Дніпро, Запоріжжя та інші міста України “Новою поштою” або “Делівері”. Наші менеджери завжди готові допомогти вам підібрати обладнання, яке найкраще відповідатиме потребам вашого закладу.

Вгору
,