У зв'язку з воєнним станом актуальну ціну та наявність товарів прохання уточнювати у менеджерів

Укр
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Frosty

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Frosty — це італійський бренд професійної продукції для закладів громадського харчування. Велика частина продукції компанії виробляються на заводах в Китаї. При цьому контроль якості на себе бере італійська сторона, що і забезпечує безвідмовність продукції бренду.

Компанія випускає барне, теплове і електромеханічне обладнання. Вся продукція має прийнятну ціну і вигідно виділяється на тлі конкурентів. Фрості турбується не тільки якістю, але і про зовнішній вигляд продукції, що особливо актуально для барного обладнання.

У магазині Євромаркет ви можете купити ресторанне обладнання Frosty за найкращою ціною. Китайська ціна з італійською надійністю зроблять ваш заклад найкращим на ринку. Підійде як для підприємців-початківців, так і для розширення бізнесу. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання, телефонуйте: 066 517-64-45.

Frosty — це італійський бренд ресторанного обладнання з виробничими потужностями в Китаї. Вся продукція проходить декілька контролів якості, основний з которих проводять італійські спеціалісти. Виробництво в Китаї дозволило значно зменшити ціну, завдяки чому продукція компанії являється вигідною для купівлі.

Розгорнути
Вгору