Наші магазини пропонують широкий вибір професійного торгового обладнання від кращих європейських виробників. У нас є все для забезпечення роботи магазину, кафе та ресторану.
Телефона менеджерів з продажу: 050 334-58-25 / 066 517-64-45

Магазин м.Ужгород, вул. Гагарина 15.

Нажав на стрелку  вы можете перейти в магазин и посмотреть товары в наличии!

  Магазин м.Мукачево, вул. Данилы Галицкого 17.                                               

Нажав на стрелку  вы можете перейти в магазин и посмотреть товары в наличии!

Дуже широкий асортимент продукції є у ​​нас в наявності, але також під індивідуальні потреби можливо привезти обладнання під замовлення. Ми є офіційним дилером найвідоміших брендів в Україні, що надає Вам можливість завжди мати офіційну гарантію, якісну консультацію і своєчасний сервіс.

Магазин Євромаркет

Сервісне обслуговування та гарантія.

Ми надаємо гарантію на все обладнання, яке продаємо, а також самі здійснюємо його сервісне обслуговування. Саме тому купуючи обладнання у нас, Ви можете бути впевнені в його працездатності, адже в разі поломок ми здійснимо ремонт в найкоротші терміни.

Асортимент.

Кухня ресторану

У нас представлено обладнання різних брендів, тому Ви завжди зможете вибрати для себе обладнання як по бюджету, так і за можливостями. Ну а щоб не розгубитися серед такого вибору наші консультанти допоможуть Вам підібрати обладнання, яке буде відповідати всім Вашим запитам.

Досвід.

Ми продаємо торгівельне обладнання на протязі більше 10 років. За цей час ми вивчили всі переваги і недоліки пропонованої нами техніки. Реалізувавши не одну сотню проектів ми, як ніхто інший, допоможемо Вам у виборі обладнання, інвентарю та аксесуарів.

Персональні проекти.

Якщо Ви тільки плануєте відкривати свій магазин або ресторан, то ми допоможемо Вам не тільки у виборі обладнання, але і в його компонуванні. Наші фахівці можуть приїхати на Ваш об'єкт щоб зробити заміри, після чого ми підготуємо проект, який найбільш раціонально використовує весь простір.

Обслуговування.

Для будь-якої техніки потрібні запасні частини і аксесуари. Саме тому ми завжди готові не тільки продати Вам обладнання, а й співпрацювати з Вами далі, пропонуючи кращі ціни і якісне обслуговування. Саме завдяки цьому ми і стали найкращим магазином торгового обладнання в Закарпатті та запрошуємо Вас скористатися нашими послугами і сервісом.