Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Пакувальне обладнання

Професійний вакуумний пакувальник

Зберігання продуктів є однією з найважливіших проблем сфери харчування. Навіть в холодильній і морозильній камерах міняються смакові властивості продуктів, з'являється обвітрена скоринка. Щоб уникнути цього і зберегти продукти в первозданному вигляді доведеться використовувати вакууматор. Маючи на своїй кухні професійний вакуумний пакувальник Ви зможете:

  • Значно збільшити термін зберігання продуктів;
  • Звільните місце в морозильній камері;
  • Продукти зберігають не тільки смакові якості, але і свій зовнішній вигляд;
  • Не вбираються сторонні запахи.

Залежно від виду вакуумного пакувальника використовуються два види пакетів - звичайні і рифлені. Також в професійних вакууматора є два режими роботи: повна або часткова відкачування повітря.

                                                                                                  Вакууматор
Крім збереження продуктів вакууматор має також і інше застосування. Часто їх використовують для маринування м'яса або риби. Досить 10-15 хвилин і м'ясо вже можна готувати, у вакуумній упаковці воно розкриває свої пори і маринується значно швидше. Під час великого напливу клієнтів така можливість буває дуже до речі.

Залежно від обсягів роботи Ви можете вибрати як підлоговий, так і настільний вакууматор. Для невеликого ресторану і кафе цілком вистачить і настільного варіанту.

У магазині Євромаркет Ви можете купити професійний вакууматор з доставкою по Україні. Ми пропонуємо тільки кращі моделі на ринку, які вже давно себе зарекомендували. Зателефонувавши нам Ви також завжди можете отримати якісну консультацію і зробити правильний вибір.

Вгору