Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Тістоміси з одною швидкістю


   Тістоміси з однією швидкістю

Тістоміс — це обладнання, яке значно полегшує роботу і підвищує якість виконання. Домогтися такого ж замішування вручну набагато складніше, а в великих обсягах майже неможливо. Але у одношвидкісних тістомісів є як свої переваги, так і недоліки.

До переваг можна віднести підключення до мережі 220 В, адже не в кожному приміщенні є доступ до трьох фаз. Також вони значно дешевше, ніж тістоміси на 2 швидкості. Але ось і недоліків таким тістомісам також вистачає, головний з яких — це неможливість замісити круте тісто. Перед покупкою ви повинні бути впевнені в тому, що вам це не буде потрібно. Або круте тісто ви будете замішувати дуже рідко і вручну. Це той недолік, з яким можна тільки змиритися.

У магазині Євромаркет ви можете купити тістоміс з однією швидкістю за найкращою ціною в Україні. Ми пропонуємо тільки якісні професійні тістоміси, які підійдуть для використання в кафе, ресторанах, міні-пекарнях. Взагалі професійні тістоміси використовуються і в невеликих цехах по заготівлі напівфабрикатів, але там переважно використовуються трифазні моделі. Звертайтеся за додатковою інформацією та консультацією.

 • Артикул: 6113738623
  1
  21 093 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору