Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Тістоміси Restoitalia


   Тістоміси Restoitalia

Restoitalia є однією з найстаріших італійських компаній, які займаються виробництвом професійного обладнання. Головною перевагою компанії є те, що все виробництво зосереджено в Італії.

Основним напрямом компанії є обладнання для виробництва піци, наприклад, тістоміси. Рестоіталія пропонує як однофазні так і трифазні моделі, які можна використовувати в закладах будь-якого формату. Трифазні моделі мають дві швидкості, що дозволяє їх використовувати для замісу будь-якого тесту. Саме такі тістоміси часто використовуються навіть в невеликих приватних пекарнях.

У магазині Євромаркет ви можете купити тістоміс Restoitalia з доставкою по Україні. Ми пропонуємо тільки якісні моделі, які добре себе зарекомендували і широко відомі на ринку. Тістоміс дозволяє не тільки полегшити роботу, а й допомагає домогтися значно кращого результату. Хороша модель завжди замісить тісто рівномірно і без грудок. І головне, перед покупкою треба пам'ятати, що дежа може заповнюватися максимум на 2/3 від повного обсягу.

 • Артикул: 5421124
  44 427 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 1244215
  47 112 грн
  В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору