Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

РОСС


РОСС — провідний український виробник торгового та ресторанного обладнання. Компанія заснована і знаходиться в Харкові, має дуже широкий спектр робочих напрямків. Так, крім, торгового обладнання фахівці компанії єдині в країні займаються розробкою газоаналітичного обладнання.

Компанія має свої розробки, які активно впроваджує в свою продукцію. Найбільш популярним у виробника є холодильне обладнання, але крім нього має і хлібопекарське, і опалювальне обладнання. В асортименті компанії є холодильне обладнання як для закладів громадського харчування, так і для магазинів.

У магазині Євромаркет ви можете купити торгове обладнання РОСС за найкращою ціною в Україні. Офіційна гарантія, сервіс і якісна консультація. Підкажемо яке обладнання підійде саме вашому закладу, створимо проект нового закладу. Телефонуйте і ви точно підберете те обладнання, яке вас влаштує.

РОСС — це український виробник професійного торгівельного обладнання. Харьківська компанія змогла наладити виробництво доступного холодильного обладнання високої якості. РОСС виробляє обладнання як для закладів громадського харчування, так і для магазинів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору