Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Овочерізки Торгмаш


   Овочерізки Торгмаш

Навіть в невеликих закладах варто віддавати перевагу професійному обладнанню, перед побутовим. Але якщо немає можливості і потреби в дорогому обладнанні, завжди можна звернути увагу на виробників бюджетного обладнання.

Таке обладнання все одно більше витривале, ніж побутове і з ним простіше працювати. Овочерізки Торгмаш якраз і можна віднести до професійного бюджетному обладнання.

Відмінності бюджетної овочерізки від дорогої.

Перша відмінність, яку бачиш одразу, це матеріали корпусу. В бюджетних рішеннях найчастіше це буде пластик, з ним доводиться звертатися більш делікатно. Відрізняється міцність самих дисків, їх вибір і потужність двигуна, від чого залежить і продуктивність. Для невеликого закладу, таких овочерізок вистачає з запасом.

Відмінності бюджетної овочерізки від побутового варіанту.

Корпус побутової овочерізки хоч може і бути виконаний з металу, але сам двигун завжди буде менш потужним. До того ж корпус професійної овочерізки зроблений так, щоб двигун отримував достатнє охолодження, що дозволяє використовувати овочерізку триваліший час. Більше різних варіантів дисків для звичайної нарізки, завжди є кілька варіантів по товщині нарізки.

Використання побутових приладів не передбачено на професійних кухнях, що відразу анулює вашу гарантію, а перший же перегрів двигуна, може стати для нього останнім.

У нашому магазині ви можете купити овочерізку Торгмаш з офіційною гарантією та доставкою по Україні. Ми пропонуємо якісну консультацію, а також сервісний супровід усього проданого обладнання. Білоруські овочерізки і м'ясорубки Торгмаш добре зарекомендували себе на підприємствах України і набули широкого поширення.

Ми завжди готові допомогти вам у виборі овочерізки або іншого професійного обладнання, яке вам потрібно, звертайтеся за номерами вказаними в контактах.

  • В бажання
    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору