Наш магазин працює вже більше 10 років на території Закарпаття і є найбільшим постачальником професійного обладнання в регіоні. Домогтися успіху нам допоміг системний підхід до роботи, який влаштовує більшість клієнтів. Крім продажу обладнання ми пропонуємо також ряд інших послуг.

Доставка і установка.

Ми самі привозимо замовлене у нас обладнання та займаємося його установкою. Після цього ми проводимо пробний запуск. Це дозволяє Вам бути впевненим в тому, що Ваше обладнання буде справно працювати. До того ж професійна установка і налаштування дозволить обладнанню працювати довше.

Проектування і виміри.

Якщо Ви тільки плануєте відкривати свій заклад, то ми допоможемо Вам з проектом і вибором обладнання. Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці максимально повно використовують весь вільний простір і дозволять створити зручні робочі місця. Також наші послуги будуть корисні підприємцям які хочуть розширюватися. Під час проектування ми враховуємо всі аспекти Вашого приміщення. Це дуже важливо, враховуючи високу споживану потужність професійного обладнання, його варто підбирати так, щоб Ваша система витримала напругу і не траплялося непередбачених проблем.

Сервісне обслуговування.

Ми самі виробляємо сервіс всього проданого обладнання. Завдяки цьому Ви отримуєте якісні послуги і завжди працююче обладнання. Для ремонту габаритної техніки наші ремонтники приїжджають до Вас і здійснюють ремонт в найкоротші терміни. Ми працюємо на пряму з постачальниками обладнання, тому швидко можемо замовити необхідні запчастини.

Устаткування під замовлення та індивідуальні розміри.

Сфери громадського харчування та роздрібної торгівлі дуже великі, і завжди є бажання надати більше послуг кращої якості. Саме тому ми співпрацюємо з кращими постачальниками України, щоб надати Вам найбільший вибір обладнання. Також ми безпосередньо працюємо з заводами, що дозволяє виготовляти обладнання під будь-які завдання.

З магазином Євромаркет Ви зможете забезпечити безперебійну роботу свого закладу. У нас Ви знайдете тільки якісну професійну техніку, а також отримаєте консультацію щодо вибору і швидке вирішення всіх проблем. За додатковою інформацією як завжди можете дзвонити нам.