Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
UAH
  • EUR
  • USD
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Кондитерські шафи


   Кондитерські шафи для кафе

Кондитерська шафа - це вертикальна холодильна вітрина для кондитерських виробів, найчастіше з усіма прозорими стінками. Залежно від того, для чого і де вона використовується. Шафи в супермаркеті для тортів частіше будуть тільки з прозорими дверцятами.

Кондитерська шафаВ обробці шафи використовуються різні матеріали, що робить їх дизайн більш різноманітним. Найчастіше зустрічаються такі матеріали: нержавіюча сталь, пофарбована сталь, хромований профіль, декорація ДСП і навіть натуральним деревом. Таким чином Ви легко зможете підібрати кондитерську шафу в будь-який заклад. Найчастіше вони використовуються в кафе, ресторанах і кондитерських відділах супермаркету.

У кондитерській шафі може використовуватися як статичне, так і динамічне охолодження. Перший тип шаф підійде для відкритих тістечок без упаковки, а другий для тортів і десертів з упаковкою. Ця особливість є важливою при покупці, адже в шафі з динамічним охолодженням тістечка без упаковки швидко втратять свій зовнішній вигляд.

У магазині Євромаркет Ви можете купити кондитерську шафу за найкращою ціною в Україні. Ми пропонуємо тільки кращі шафи, які є на ринку України і допоможемо підібрати Вам варіант для вашого закладу. Всі тонкощі у виборі кондитерської шафи Ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів по телефону.

Немає товарів

Вгору