Закарпаття, Мукачево, Університетська 17
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик

Апарати шокової заморозки Berg


   Апарати шокової заморозки BERG

Шокова заморозка допомагає значно збільшити термін зберігання продуктів, зберігши при цьому всі їх властивості. Це досягається завдяки тому, що температура знижується дуже швидко і не руйнується структура продуктів. Особливо відчувається різниця між звичайним і шоковим заморожуванням при роботі з фруктами і ягодами або напівфабрикатами.

Якщо у вашому закладі потрібна шокова заморозка, то ми рекомендуємо використовувати шокери компанії BERG. У них є кілька важливих переваг. По-перше, мінімальна температура опускається до - 35 ºС. Це оптимальна температура, яка дозволяє зберегти всі властивості продуктів.

По-друге, у всіх моделях шокерів використовується термощуп. Він дозволяє відключати шокер після досягнення потрібної температури всередині продукта. Крім цього самі шокери зроблені з високоякісної нержавіючої сталі (AISI 304).

Управління апаратами шокової заморозки BERG здійснюється за допомогою електронних панелей Dixell. Вони дуже зручні і дозволяють легко налаштовувати потрібну робочу програму.

У магазині Євромаркет ви можете купити апарат шокової заморозки BERG за найкращою ціною в Україні. Ми пропонуємо офіційну гарантію, швидке обслуговування і допомогу у виборі потрібної моделі. Для замовлення телефонуйте за номерами вказаними у верхній частині сторінки або залишайте заявку на потрібну модель.

 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • В бажання
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору